ENA Coin ve Bu 4 Altcoin’den Airdrop Dahil Sıcak Haberler Var!

Avalon Finance, bir topluluk airdrop planı başlattı. Forbes, Web3 odaklı startup stüdyosu Memeland ile bir ortaklık kurdu. GSR Markets kısa süre önce Binance’e yüklü ENA Coin yatırdı. Ve daha fazlası…

DEGEN, ENA Coin ve bu 3 altcoin’den haberler var!

Avalon Finance airdrop planı başlattı

Merlin Chain borç verme protokolü Avalon Finance, bir topluluk airdrop planı başlattı. Bu plan %20’ye varan bir airdrop oranıyla gerçekleşecek. Bu airdrop, Avalon Finance’in lansmanından itibaren topluluğa bir geri bildirim olarak hizmet edecek. Kullanıcılar BTC, ETH, USDT, USDC gibi ana akım varlıkları Ana Havuza yatırabilir ve yazıt varlıklarını ve NFT varlıklarını İnovasyon Havuzuna yatırabilir.

Forbes Memeland ile bir ortaklık kurdu

Forbes, Web3 odaklı startup stüdyosu Memeland ile bir ortaklık kurdu. Bu bağlamda ‘No Sleep NYC’ adlı bir NFTNYC etkinliğine ev sahipliği yapacaklarını açkladı. Bu işbirliği, Forbes’un Web3 ekosistemine yatırım yapma ve destekleme kararlılığını gösteriyor. ‘No Sleep NYC’, Web3 topluluğunun üyelerini bir araya getirerek bağlantıları, fikir paylaşımını ve kalıcı ilişkilerin kurulmasını kolaylaştırmayı hedefliyor. Forbes’un sözcüsü, Memeland gibi ortaklıkların markanın Web3 ortamını keşfetme bağlılığının bir kanıtı olduğunu belirtti. Ayrıca, bu işbirliğinin Forbes’un yeni dijital alanlara giriş yapma çabalarını yansıttığını vurguladı.

GSR Markets Binance’e ENA Coin yığıyor

On-chain gözlemci ‘ai_9684xtpa’nın takibine göre, GSR Markets kısa süre önce Binance’e yüklü ENA Coin yatırdı. Bu yığın tahmini olarak 1,85 milyon dolar değerinde. Üç büyük piyasa yapıcının mevcut ENA Coin varlıkları aşağıdaki şekilde güncellendi. İlk piyasa yapıcı miktarıyla karşılaştırıldığında, toplam 30,56 milyon adet azalmış oldu. Bunların arasında Wintermute’un elindeki miktar önemli ölçüde arttı.

  • GSR Piyasaları: 12,8 milyon adet ENA Coin, 13,08 milyon dolar değerinde;
  • Wintermute: 20,32 milyon adet ENA Coin, 20,76 milyon dolar değerinde.
  • Amber Group: 1,8 milyon adet ENA Coin, ,84 milyon dolar değerinde.

IDriss tarayıcı eklentisi, DEGEN’i destekledi

Base ekosistemindeki bir meme coin projesi olan Degen’in resmi web sitesi, X platformunda tarayıcı eklentisi IDriss’in artık DEGEN biçimindeki ödülleri desteklediğini belirten bir açıklama yayınladı. Kullanıcıların, X platformundaki kişisel profil sayfalarında ödül için DEGEN tokenlerini sorunsuz bir şekilde kullanmaları mümkün.

Zeus Network, 8 milyon dolar finansman sağladı

Solana ekolojik cross-chain iletişim ağı Zeus Network, 8 milyon dolar finansman sağladığını duyurdu. Fona, Mechanism Capital, OKX Ventures, Animoca Ventures, Big Brain Holdings, Lemniscap ve The Spartan Group liderlik etti. Solana kurucu ortağı Anatoly Yakovenko, Stacks kurucu ortağı Muneeb Ali ve Mechanism Capital kurucusu Andrew Kang gibi melek yatırımcılar da bu tura katıldı. Zeus Network’ün kurucusu ve CEO’su Justin Wang, fona ilişkin bir açıklama yaptı. Wang, finansman turunun Gelecek Tokenler için Basit Anlaşma (SAFT) şeklinde geldiğini söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir